Regionalis

Regionalis.org.pl

W firmie Alphabet Polska oferujemy doskonałą obsługę dla przedsiębiorców poszukujących solidnej floty pojazdów służbowych. To długoterminowy wynajem samochodów, w którym korzystacie Państwo z wybranych modeli pojazdów za atrakcyjną miesięczną opłatę. Co ważne, nie musicie pamiętać o przeglądach technicznych, opłacaniu ubezpieczenia ani serwisowaniu. Tym wszystkim zajmuje się nasza firma. Polecamy także inne atrakcyjne formy finansowania, w tym leasing. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas!

Wiele dokumentów, które przechowują Państwo w swoich firmach i biurach ma czasowy charakter, i po jakimś czasie po prostu tracą na aktualności. Warto co jakiś czas przeprowadzić porządek, jednak należy pamiętać o tym, że nośników, które zawierają ważne dla nie można ot tak po prostu wyrzucić do pojemnika na makulaturę, gdyż mogłyby one trafić w niepowołane ręce. Firma Deleo PPHU Tomasz Chlastawa oferuje niszczenie danych, a także zajmuje się gospodarką odpadami przy zastosowaniu technologii umożliwiających recycling papieru.

Naszym klientom, którzy aktywnie korzystają z rachunku bankowego, oferujemy konto za 0 zł, które umożliwia wykonywanie codziennych przelewów, wpłat i wypłat. Proponujemy różne warianty darmowego prowadzenia rachunku. W zależności od potrzeb i możliwości można skorzystać z wersji dla osób do 26 roku, konta internetowego lub walutowego.

Przetargi publiczne odbywają się niemal codziennie. Naszym zadaniem jest monitorowanie wszelkich informacji, które ich dotyczą. Dlatego też zapraszamy na naszą stronę przedsiębiorstwa, które szukają rzetelnych wieści na tematy związane z rozpisywaniem przetargów, a także ich wynikami. Zachęcamy do odwiedzin.

Dzięki nam na bardzo korzystnych warunkach staniesz się posiadaczem nowoczesnych maszyn rolniczych, pojazdów oraz sprzętu. Proponowany przez nas leasing maszyn rolniczych i nie tylko to najkorzystniejsza na rynku forma nabywania rozmaitych pojazdów i urządzeń, niezbędnych dla sprawnego funkcjonowania każdego gospodarstwa. Zapraszamy!

Jeżeli jesteś przedsiębiorcom i niezbędne jest Ci profesjonalne biuro księgowe, Kraków posiada specjalną ofertę dla mieszkańców swojego miasta i okolicy. Wszystkich z Państwa chętnych do zapoznania się z oferta naszego biura zapraszamy na stronę www naszej firmy. Zawsze gwarantujemy rzetelną obsługę klienta!