Regionalis

Regionalis.org.pl

Wiele dokumentów, które przechowują Państwo w swoich firmach i biurach ma czasowy charakter, i po jakimś czasie po prostu tracą na aktualności. Warto co jakiś czas przeprowadzić porządek, jednak należy pamiętać o tym, że nośników, które zawierają ważne dla nie można ot tak po prostu wyrzucić do pojemnika na makulaturę, gdyż mogłyby one trafić w niepowołane ręce. Firma Deleo PPHU Tomasz Chlastawa oferuje niszczenie danych, a także zajmuje się gospodarką odpadami przy zastosowaniu technologii umożliwiających recycling papieru.

Naszym klientom, którzy aktywnie korzystają z rachunku bankowego, oferujemy konto za 0 zł, które umożliwia wykonywanie codziennych przelewów, wpłat i wypłat. Proponujemy różne warianty darmowego prowadzenia rachunku. W zależności od potrzeb i możliwości można skorzystać z wersji dla osób do 26 roku, konta internetowego lub walutowego.

W naszym biurze doradztwa rachunkowego znajdziecie liczne usługi, jakie pozwalają Wam działać w obrębie obowiązujących norm prawa. Ceny transferowe powiązane są z ryzykiem, jakie niesie ewentualne zrealizowane wybranej inwestycji. Przygotujemy dla Was analizę oraz sporządzimy obligatoryjne dokumenty dla finalizacji wybranych transakcji.

Proponujemy pomoc oraz dobór polis dla osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych. Nasza agencja w Warszawie oferuje ubezpieczenie firmy typu OC. Program ochrania klienta w zakresie odpowiedzialności cywilnej, która wynika z ryzyka związanego z prowadzoną działalnością. Polisa zmniejsza to ryzyko i daje klientowi poczucie odpowiedniego zabezpieczenia.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo - to właśnie ono jest wartością bezwzględną. Dlatego też naszym Klientom proponujemy sprawdzone i dające maksymalną gwarancję bezpieczeństwa polisy na życie, które stają się zabezpieczeniem nie tylko dla nich samych, ale i dla ich najbliższych. Ubezpieczenia dobierane są w sposób indywidualny.