Regionalis

Regionalis.org.pl

Naszą ofertę handlową oraz system dystrybucji opracowaliśmy w takim sposób, aby łączyła ze sobą praktykę, ekologię i higienę. Woda dla firm w ofercie PiastPol to transport 19-litrowych baniaków bezpośrednio do siedziby przedsiębiorstwa, a także odebranie tych, które zostały opróżnione, w celu ponownego napełnienia. Chcemy aby minerały z naszych źródeł docierały wszędzie tam, gdzie są niezbędne. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który pomoże w ustaleniu terminów regularnych dostaw.

Restauracja Bistro Qura oferuje możliwość organizacji przyjęcia weselnego lub bankietu z okazji chrzcin, komunii, urodzin, rocznicy czy innego ważnego momentu, który chcielibyście świętować w gronie najbliższych. Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę, profesjonalną obsługę, wyjątkowe dekoracje, a także indywidualnie skomponowane, doskonałe menu.

Dzięki naszym wyrobom zorganizujesz smakowite imprezy urodzinowe i tematyczne. Jadalne dekoracje na ciasta i torty firmy Barbara Luijckx zapewnią wyjątkowy wygląd i wspaniały smak Twoim wypiekom. Czekolada cukiernicza to produkt, który znany jest ze swoich walorów smakowych. Nowocześnie wyposażony park maszynowy, w którym powstają nasze ozdoby, posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 22 000, które poświadczają jego jakość i bezpieczeństwo. Posiadamy urządzenia wyposażone w systemy dozowania multikoloru oraz drukowania, dzięki którym tworzymy wyjątkowe wzory.