Regionalis

Regionalis.org.pl

Na stronie internetowej znajdą Państwo pełną listę naszych firmowych kawiarni - zarówno tych znajdujących się w Krakowie jak i na terenie całej Polski. Klientom oferujemy prawdziwe lody tradycyjne, przyrządzane według sprawdzonych rodzinnych receptur. Odwiedź jeden z naszych lokali i ciesz się wyjątkowym smakiem owocowych sorbetów oraz pysznych, wykwintnych deserów. Zapraszamy.

Naszą ofertę handlową oraz system dystrybucji opracowaliśmy w takim sposób, aby łączyła ze sobą praktykę, ekologię i higienę. Woda dla firm w ofercie PiastPol to transport 19-litrowych baniaków bezpośrednio do siedziby przedsiębiorstwa, a także odebranie tych, które zostały opróżnione, w celu ponownego napełnienia. Chcemy aby minerały z naszych źródeł docierały wszędzie tam, gdzie są niezbędne. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który pomoże w ustaleniu terminów regularnych dostaw.

Restauracja Bistro Qura oferuje możliwość organizacji przyjęcia weselnego lub bankietu z okazji chrzcin, komunii, urodzin, rocznicy czy innego ważnego momentu, który chcielibyście świętować w gronie najbliższych. Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę, profesjonalną obsługę, wyjątkowe dekoracje, a także indywidualnie skomponowane, doskonałe menu.

Zaopatrujemy państwa w wysokiej jakości wyposażenie kuchni w restauracji, takie jak np. okapy, zlewozmywaki czy różnorodne dodatki. Każdy nasz produkt odznacza się doskonałą wytrzymałością oraz funkcjonalnością, ponieważ zaopatrujemy się tylko u najbardziej sprawdzonych producentów. Zapewniamy szeroki wybór w naszym sklepie gastronomicznym.