Regionalis

Regionalis.org.pl

Jeśli pracujesz w branży informatycznej bądź telekomunikacyjnej, może przydać ci się certyfikat Cisco. Szeroką ofertę przedstawia Centrum Szkoleniowe Trecom w Warszawie. Dla początkujących dedykowany jest pierwszy stopień zaawansowania - CCNA. Możesz też wybrać sobie specjalizację dodatkową, na przykład Security.

Jesteś osobą wrażliwą, a jednocześnie solidnie wykonujesz swoje obowiązki? Chcesz zacząć naprawdę dobrze zarabiać, a przy okazji mieć dostęp do wielu świadczeń zdrowotnych na zachodzie? W takim razie nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko zajrzyj na stronę internetową firmy Centrum Językowe Konik. Właśnie dzięki nim możliwa jest opieka nad osobą starszą na terenie Niemiec. Jest to praca ciężka, ale przynosząca wiele satysfakcji. Osoby zatrudnione będą cały czas pod opieką konsultantów. Zapraszamy!

Studia dzienne, zaoczne, a może studium policealne? Jeśli bardziej interesuje Cię druga opcja, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkół. Oferujemy wiele kierunków nauki, kształcimy między innymi w zawodach: technik masażysta, technik farmaceutyczny, opiekun dziecięcy i osób starszych, terapeuta zajęciowy. Uzupełnij swoje wykształcenie albo zmień kwalifikacje!

Bardzo dużym zainteresowaniem na dzisiejszym rynku, cieszą się przeprowadzane kursy BHP online. Są one idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pracodawców i pracowników, którym zależy na przejściu profesjonalnego szkolenia. Dzięki naszym rozwiązaniom, wiele osób może w wygodnych i odpowiednich dla siebie warunkach odbyć konieczne szkolenia. Oferujemy kompleksowe wykłady z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, które są wymagane do zdobycia pracy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyroby przemysłowe nierzadko wymagają wyznaczenia aktywności antybakteryjnej w specjalnych placówkach. Laboratorium mikrobiologiczne poddaje analizie tekstylia, polimery, papier oraz tekturę. Swoje usługi kieruje przede wszystkim dla branży wojskowej, medycznej, meblowej i opakowaniowej. Dysponuje odpowiednimi certyfikatami, w tym Polskiego Centrum Akredytacji PCA.