Regionalis

Regionalis.org.pl

Niepubliczna szkoła muzyczna w Krakowie oferuje zajęcia teatralne dla dzieci. Prowadzimy lekcje dla najmłodszych zarówno w zakresie sztuki aktorskiej, jak i wokalnej. Kształcimy przyszłych aktorów sztuk estradowych. Wykonujemy próby sceniczne i spektakle w zaprzyjaźnionych placówkach instytucji kultury.

Ważny dzień przed Tobą, a nie masz pojęcia, w jaki sposób poinformować o tym bliskich? Niezależnie od tego, czy chcesz podarować rodzinie papierową informację o swoim weselu czy zaproszenie na komunię, tekst znajdziesz u nas! Urocze wierszyki prosto z serca możesz wpisać w ręcznie wykonane wyjątkowe kartki.

Chcecie uchwycić na fotografiach niezapomniane chwile? Zapraszamy do współpracy. Nasze studio fotograficzne Warszawie gwarantuje nie tylko profesjonalizm, ale również indywidualne podejście do każdego klienta. Korzystając z naszych usług, zyskujecie najwyższą jakość zdjęć, pełną swobodę wyboru stylu i koncepcji sesji. Twórz z nami piękne i błyskotliwe kompozycje, które będą dla Ciebie zawsze cenną pamiątką.