Regionalis

Regionalis.org.pl

Już od trzydziestu lat nasz dom pogrzebowy wspiera żałobników. Posiadamy biura w Warszawie - na Mokotowie, Woli oraz Wólce Węglowej. Świadczymy pomoc w zakresie transportu ciała Zmarłego z dowolnego miejsca w całej Polsce. Oferujemy szeroki wybór trumien oraz urn. Zajmujemy się także organizacją obrzędów towarzyszących kremacji oraz pochówkowi Zmarłego.

W szerokiej ofercie sklepu online znaleźć można stroje komunijne dla dziewczynek oraz dla chłopców. Nasze sukienki i alby są starannie wykonane z pięknych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu będą się doskonale prezentowały na uroczystości przyjęcia tego ważnego sakramentu. Więcej informacji o sprzedawanych przez nas szatach znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Oferujemy usługi profesjonalnych wedding plannerów. Działamy jako organizator ślubów na terenie Sopotu i okolic. Pomagamy w planowaniu wydarzenia w każdym szczególe, z uwzględnieniem gustu, życzeń i pomysłów młodej pary. Realizujemy klasyczne i nietuzinkowe scenariusze z użyciem sprawdzonych rozwiązań.

Który typ biżuterii sprawi, że poczujesz się piękna? Bransoletka łańcuszek z kamieniami naturalnymi czy może srebrna zawieszka z misternie wykonanymi wzorami? W naszym sklepie znajdziesz najpiękniejsze dodatki nawiązujące do kultury słowiańskiej i buddyzmu. Kunszt i jakość wykonania dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy.

Nasz sklep oferuje nie tylko odzież z motywem religijnym, ale również niesamowite obrazy Świętych, w tym Jezusa, Ojca Pio lub Świętego Maksymiliana Kolbe. Ręcznie wykonane obrazy, z pewnością pozwolą Ci czuć bliskość ze Świętymi lub Bogiem w Twoim mieszkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!