Regionalis

Regionalis.org.pl

Doświadczona i profesjonalna firma, działająca na rynku od 11 lat. Rozwiązania, które z powodzeniem funkcjonowały w Norwegii z powodzeniem przenieśliśmy do Wielkiej Brytanii i na rynek Europy Środkowo-Wschodniej. Unicall oferuje kompleksową obsługę telefoniczną przedsiębiorstwa, zarówno w zakresie telemarketingu, infolinii funkcjonalnej, infolinii wsparcia technicznego czy też windykacji należności. Dzięki skorzystaniu z naszych usług stworzą Państwo w pełni profesjonalne i funkcjonalne call center.

Szukacie wiarygodnych informacji na temat rynku OZE w Polsce i Europie? Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem ze specjalistami od projektów inwestycyjnych. Pracownia Finansowa opracowuje i prowadzi projekty na rynku energii odnawialnej (elektrownie wiatrowe), nieruchomości mieszkaniowych oraz nowych technologii.

Nasz instytut powstał z myślą o pomaganiu Reklamodawcom w obniżaniu kosztów związanych z promocją. Oferowane przez nas usługi obejmują doradztwo strategiczne, monitoring mediów oraz kompleksowe działania audytorskie, które pomagają w znalezieniu możliwych oszczędności i ułatwiają pozyskiwanie nowych odbiorców.

Czy to ze względu na nietypowe właściwości, czy może z powodów estetycznych, niektóre produkty wymagają czegoś więcej, niż prosty karton. W naszej firmie wykonujemy innowacyjne opakowania, które nie tylko wpływają na sposób prezentowania się produktu, ale wykonywane są też z dbałością o ekologię. Zainteresowany? Zgłoś się do nas!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która specjalizuje się w wytwarzaniu pudełek kartonowych. Ekogoods proponuje między innymi opakowania na wynos standardowe lub też w pełni ekologiczne. Idealnie nadają się do użytku w rozmaitych punktach gastronomicznych, barach czy choćby cukierniach, czyli wszędzie tam, gdzie wydawane jest jedzenie. Znajdziecie modele o rozmaitej pojemności, w zależności od waszych potrzeb. Zaufajcie producentowi o wieloletnim doświadczeniu.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z propozycji, którą kieruje do Państwa nasza drukarnia online. Jest to oferta na etykiety papierowe, jak również naklejki samoprzylepne. W asortymencie posiadamy produkty najwyższej jakości nalepki z kodami kreskowymi, tagi cenowe, wlepki itp. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie www.

Chcesz, aby na Twoim samochodzie pojawiły się materiały promujące Twoją markę? Marzysz o cudownej witrynie sklepowej, która przyciągnie klientów? Reklama tradycyjna to do dziś bardzo ważny element kampanii. Z tego względu nasza firma z Poznania chętnie Ci pomoże. Wycen dokonujemy według indywidualnych przypadków.