Regionalis

Regionalis.org.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób przygotować ciekawy spot reklamowy? Masz już konkretny pomysł na obraz, ale brakuje Ci dopasowanego dźwięku i przede wszystkim - narratora, który będzie w stanie przekonać szerokie grono Klientów? Bank głosów lektorskich, który znajdziesz w ofercie Digital Beast Sound Studio, jest właściwym rozwiązaniem. Razem z naszymi operatorami wybierz ten najlepszy i najlepiej dopasowany do materiału i rozpocznij nagrania. Pomożemy Ci również w ich obróbce i ostatecznym montażu.

Doświadczona i profesjonalna firma, działająca na rynku od 11 lat. Rozwiązania, które z powodzeniem funkcjonowały w Norwegii z powodzeniem przenieśliśmy do Wielkiej Brytanii i na rynek Europy Środkowo-Wschodniej. Unicall oferuje kompleksową obsługę telefoniczną przedsiębiorstwa, zarówno w zakresie telemarketingu, infolinii funkcjonalnej, infolinii wsparcia technicznego czy też windykacji należności. Dzięki skorzystaniu z naszych usług stworzą Państwo w pełni profesjonalne i funkcjonalne call center.

Nasza firma oferuje Państwu tanie banery reklamowe. Jest to oferta, która obejmuje kompleksową realizację zlecenia - od wykonania projektu, po produkcję wysokiej jakości, taniego baneru reklamowego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo naszych specjalistów, którzy pozostają do dyspozycji naszych klientów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również: papier plakatowy, papier blueback, folie samochodowe, systemy rollup, fototapety i inne. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty.

Szukacie wiarygodnych informacji na temat rynku OZE w Polsce i Europie? Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem ze specjalistami od projektów inwestycyjnych. Pracownia Finansowa opracowuje i prowadzi projekty na rynku energii odnawialnej (elektrownie wiatrowe), nieruchomości mieszkaniowych oraz nowych technologii.

Zachęcamy do odwiedzenia sklepów z artykułami sportowymi produkcji włoskiej marki Brugi. Outlet oferuje końcówki kolekcji naszych produktów, a także liczne artykuły z minionych sezonów w bardzo korzystnych cenach. Posiada również asortyment sprzętu sportowego, w szczególności narciarskiego i do snowboardu.