Regionalis

Regionalis.org.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób przygotować ciekawy spot reklamowy? Masz już konkretny pomysł na obraz, ale brakuje Ci dopasowanego dźwięku i przede wszystkim - narratora, który będzie w stanie przekonać szerokie grono Klientów? Bank głosów lektorskich, który znajdziesz w ofercie Digital Beast Sound Studio, jest właściwym rozwiązaniem. Razem z naszymi operatorami wybierz ten najlepszy i najlepiej dopasowany do materiału i rozpocznij nagrania. Pomożemy Ci również w ich obróbce i ostatecznym montażu.

Przyjmujemy do realizacji duże i małe zamówienia. Wykonujemy je szybko i za niskie kwoty. Projekty oddajemy w Państwa ręce bez dodatkowych kosztów. Proponujemy nadruki na balonach, które ukażą Waszą firmę w pozytywnym świetle. Jest to przyjemny dla oka rodzaj nienachalnej reklamy. Nadruk może przedstawiać usługi lub konkretne produkty. Umożliwiamy szeroki wybór rodzajów - dwustronne, jednostronne, jednokolorowe lub wielokolorowe. Wybór zależny jest od wielu czynników, chętnie doradzimy najlepszy.

Doświadczona i profesjonalna firma, działająca na rynku od 11 lat. Rozwiązania, które z powodzeniem funkcjonowały w Norwegii z powodzeniem przenieśliśmy do Wielkiej Brytanii i na rynek Europy Środkowo-Wschodniej. Unicall oferuje kompleksową obsługę telefoniczną przedsiębiorstwa, zarówno w zakresie telemarketingu, infolinii funkcjonalnej, infolinii wsparcia technicznego czy też windykacji należności. Dzięki skorzystaniu z naszych usług stworzą Państwo w pełni profesjonalne i funkcjonalne call center.

Jednym z powszechnie już stosowanych, jednak nadal nie zawsze docenianych, sposobów na zachęcenie klienta do dokonania zakupu jest wykorzystanie mniej oczywistych zmysłów. Oferujemy zapachy do sklepów, które zostaną indywidualnie dopasowane do branży, poprawiając samopoczucie obecnych, wpływając również na ich decyzje zakupowe.

Chciałbyś, aby Twoje usługi dotarły do szerszego grona potencjalnych odbiorców? W takim razie doskonale trafiłeś! Nasza firma to producent, który oferuje atrakcyjne smycze reklamowe. Ponadto w naszym asortymencie znajdziecie opaski eventowe, breloki i inne gadżety. Tworzymy średnio 150 000 artykułów miesięcznie.

Chcesz rozreklamować swoją firmę, umieszczając przed jej siedzibą flagę z logiem? Może chcesz by stała przy drzwiach do Twojej restauracji albo baru lub zdobiła sponsorowane przez Twoją firmę wydarzenie? Oferowane przez naszą poznańską firmę windery idealnie sprawdzą się w każdej z przytoczonych sytuacji.