Regionalis

Regionalis.org.pl

Doświadczona i profesjonalna firma, działająca na rynku od 11 lat. Rozwiązania, które z powodzeniem funkcjonowały w Norwegii z powodzeniem przenieśliśmy do Wielkiej Brytanii i na rynek Europy Środkowo-Wschodniej. Unicall oferuje kompleksową obsługę telefoniczną przedsiębiorstwa, zarówno w zakresie telemarketingu, infolinii funkcjonalnej, infolinii wsparcia technicznego czy też windykacji należności. Dzięki skorzystaniu z naszych usług stworzą Państwo w pełni profesjonalne i funkcjonalne call center.

Nasza firma oferuje Państwu tanie banery reklamowe. Jest to oferta, która obejmuje kompleksową realizację zlecenia - od wykonania projektu, po produkcję wysokiej jakości, taniego baneru reklamowego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo naszych specjalistów, którzy pozostają do dyspozycji naszych klientów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również: papier plakatowy, papier blueback, folie samochodowe, systemy rollup, fototapety i inne. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty.

Szukacie wiarygodnych informacji na temat rynku OZE w Polsce i Europie? Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem ze specjalistami od projektów inwestycyjnych. Pracownia Finansowa opracowuje i prowadzi projekty na rynku energii odnawialnej (elektrownie wiatrowe), nieruchomości mieszkaniowych oraz nowych technologii.

Zachęcamy do odwiedzenia sklepów z artykułami sportowymi produkcji włoskiej marki Brugi. Outlet oferuje końcówki kolekcji naszych produktów, a także liczne artykuły z minionych sezonów w bardzo korzystnych cenach. Posiada również asortyment sprzętu sportowego, w szczególności narciarskiego i do snowboardu.

Nasz instytut powstał z myślą o pomaganiu Reklamodawcom w obniżaniu kosztów związanych z promocją. Oferowane przez nas usługi obejmują doradztwo strategiczne, monitoring mediów oraz kompleksowe działania audytorskie, które pomagają w znalezieniu możliwych oszczędności i ułatwiają pozyskiwanie nowych odbiorców.

Nasza oferta na reklamę mobilną jest wyjątkowo atrakcyjna. Oferujemy skuteczne i niezawodne rozwiązania, wśród których każdy wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto wybierze naszą firmę i skorzysta z naszych usług, zyska doskonały sposób na reklamę. Swoją propozycję w zakresie reklam mobilnych kierujemy w stronę mieszkańców z całej Polski - bez względu na to, gdzie się znajdujesz, jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji.

Czy to ze względu na nietypowe właściwości, czy może z powodów estetycznych, niektóre produkty wymagają czegoś więcej, niż prosty karton. W naszej firmie wykonujemy innowacyjne opakowania, które nie tylko wpływają na sposób prezentowania się produktu, ale wykonywane są też z dbałością o ekologię. Zainteresowany? Zgłoś się do nas!

Jak każda inna drukarnia, w ramach naszych usług wykonujemy także bindowanie dokumentów. Dzięki temu mogą się Państwo cieszyć wysokiej jakości drukiem w oprawie zabezpieczonej: plastikowym grzebieniem, drutem, spiralnym plastikiem, Easy Cover, kanałowo, wsuwaną listwą lub profesjonalną, twardą oprawą kanałową.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która specjalizuje się w wytwarzaniu pudełek kartonowych. Ekogoods proponuje między innymi opakowania na wynos standardowe lub też w pełni ekologiczne. Idealnie nadają się do użytku w rozmaitych punktach gastronomicznych, barach czy choćby cukierniach, czyli wszędzie tam, gdzie wydawane jest jedzenie. Znajdziecie modele o rozmaitej pojemności, w zależności od waszych potrzeb. Zaufajcie producentowi o wieloletnim doświadczeniu.

Poszukujesz oryginalnych gadżetów, dzięki którym będziesz mógł promować swoją firmę? W ofercie dostępne są koce polarowe z nadrukiem, na których można umieścić logo czy grafikę. Miękkie i miłe w dotyku produkty dostępne są w wersji domowej czy piknikowej - dodatkowo zabezpieczonej nieprzemakalną podszewką.