Regionalis

Regionalis.org.pl

W końcu możesz spełnić swoje marzenia o ekstremalnej podróży w przestworza- nasi najlepsi instruktorzy ze Sky Camp zabiorą Cię na skok tandemowy nad malowniczy Kazimierz Biskupi lub Jastarnię. Lot komfortowym samolotem, a potem rzucenie się w bezkresne przestworza to wydarzenie, które warto utrwalić, dlatego przygotujemy dla ciebie wideo i zdjęcia z całej wycieczki.

Głównym zadaniem firmy Amazing Event jest organizacja imprez integracyjnych. Działamy w Warszawie, jednak na specjalne życzenie klienta, jesteśmy w stanie przygotować wydarzenie również w innych miejscach w Polsce, wskazanych przez Państwa. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, fachową obsługę, doskonałe jedzenie i żywą muzykę. Zapraszamy.

W ramach realizowanych przez nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół prowadzona jest najlepsza obsługa konferencji. Dzięki nam możliwe jest uzyskiwanie odpowiedniej pomocy podczas organizowanych w Waszych przedsiębiorstwach czy też instytucjach spotkań. Znajdziecie u nas możliwość wykonania dla Was wybranej liczby identyfikatorów. Przygotowywane przez nas karty umożliwiają szybkie i łatwe rozpoznawanie przybyłych gości, a co a tym idzie proste sprawdzanie ich obecności. Zapraszamy do kontaktu.