Regionalis

Regionalis.org.pl

Świadczone przez kancelarię adwokat Maciej Sawiński usługi obejmują porady prawne, stałą obsługę, sporządzanie dokumentów, a także prowadzenie spraw cywilnych, spadkowych, gospodarczych, rodzinnych. Nasze specjalizacje to sprawy rozwodowe, o podział majątku, zadośćuczynienie. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze. Obszar naszej działalności to Kraków wraz z całą Małopolszczyzną. Mogą być Państwo pewni naszej etyki adwokackiej oraz działania w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.

Radca prawny oferujący usługi na rzecz przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, a także klientów indywidualnych. Radca posiada bogate doświadczenie z zakresu porad prawnych. Podczas współpracy z nim mogą Państwo liczyć na precyzyjne porady i pełną pomoc prawną zarówno z zakresu prawa pracy jak i prawa administracyjnego. Zapraszamy do Bydgoszczy!

Utrata płynności finansowej często jest wynikiem błędnie prowadzonej polityki w firmie oraz niewłaściwych decyzji podejmowanych w dziedzinie rozwoju. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów oferuje kompleksowe wsparcie w procesach windykacji w Lublinie. Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach przedsądowych, jak i w procesach sądowych. Prowadzimy negocjacje zmierzające do polubownego rozstrzygnięcia w kwestiach zadłużeń, co jest istotne dla kondycji finansowej całego przedsiębiorstwa. Pełnimy rolę pełnomocnika.

Sprzątanie po zgonach nie jest zbyt przyjemnym zajęcie, a przede wszystkim bez odpowiednich środków zapobiegawczych nie jest bezpieczne! Nie należy podejmować się tej czynności we własnym zakresie. Polecamy skorzystanie z usług specjalistów, którzy posiadają profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie w podobnych zabiegach.

Proponujemy usługę - prawnik na wyłączność, dzięki której mogą Państwo uzyskać doradcę dopasowanego do Państwa potrzeb! Nasza oferta obejmuje doradztwo w takich zakresach jak: prawo rodzinne i majątkowe, spadkowe, czy ubezpieczeń. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej! Zapraszamy serdecznie!

Taki rodzaj prania zalecany jest dla ubrań tj. marynarki, spodnie garniturowe, płaszcze, kurtki puchowe czy okrycia wierzchnie skórzane. Nasza pralnia chemiczna w Toruniu oferuje czyszczenie przy użyciu specjalnych środków, które poradzą sobie z każdym rodzajem zabrudzonych tkanin. Obróbka, której poddajemy ciuchy nie deformuje ich fasonu oraz nie sprawi, że materiał się zbiega.

Portos to agencja ochrony, oferująca kompleksowe usługi z zakresu ochrony osób i mienia. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w chronieniu osób i ich cennych rzeczy. Mimo siedziby w Warszawie, firma posiada wiele oddziałów w Polsce, które należą do naszej grupy Portos. Szukasz profesjonalnej agencji ochrony? Zapraszamy.

Nigdy w życiu nie byłeś w sytuacji, w której musiałeś zająć się organizacją pochówku kogoś z rodziny? Nasz zakład pogrzebowy z Krakowa we wszystkim Ci pomoże, wystarczy się z nami skontaktować. Odbierzemy ciało zmarłego i dokonamy jego kremacji. Jeśli zmarły chciał być pochowany w trumnie, to także odpowiednio przygotujemy ciało.

Jeżeli w twojej pracy padłeś ofiarą mobbingu lub też prowadzisz firmę i chciałbyś, aby ktoś przygotował dla ciebie umowy o pracę, to skontaktuj się z naszą kancelarią prawną w Tarnowie, która specjalizuje się między innymi w tego typu sprawach. Świadczą usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw.