Regionalis

Regionalis.org.pl

Świadczone przez kancelarię adwokat Maciej Sawiński usługi obejmują porady prawne, stałą obsługę, sporządzanie dokumentów, a także prowadzenie spraw cywilnych, spadkowych, gospodarczych, rodzinnych. Nasze specjalizacje to sprawy rozwodowe, o podział majątku, zadośćuczynienie. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze. Obszar naszej działalności to Kraków wraz z całą Małopolszczyzną. Mogą być Państwo pewni naszej etyki adwokackiej oraz działania w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.

Radca prawny oferujący usługi na rzecz przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, a także klientów indywidualnych. Radca posiada bogate doświadczenie z zakresu porad prawnych. Podczas współpracy z nim mogą Państwo liczyć na precyzyjne porady i pełną pomoc prawną zarówno z zakresu prawa pracy jak i prawa administracyjnego. Zapraszamy do Bydgoszczy!

Utrata płynności finansowej często jest wynikiem błędnie prowadzonej polityki w firmie oraz niewłaściwych decyzji podejmowanych w dziedzinie rozwoju. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów oferuje kompleksowe wsparcie w procesach windykacji w Lublinie. Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach przedsądowych, jak i w procesach sądowych. Prowadzimy negocjacje zmierzające do polubownego rozstrzygnięcia w kwestiach zadłużeń, co jest istotne dla kondycji finansowej całego przedsiębiorstwa. Pełnimy rolę pełnomocnika.

W ramach usług, świadczonych przez naszą Kancelarię z Katowic, masz możliwość skorzystania z propozycji porad prawnych. W naszej ofercie znajdziesz również stałą obsługę prawną dla osób fizycznych oraz firm. Serdecznie zapraszamy do zapoznani się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia naszej strony https://www.dbwp.pl

Sprzątanie po zgonach nie jest zbyt przyjemnym zajęcie, a przede wszystkim bez odpowiednich środków zapobiegawczych nie jest bezpieczne! Nie należy podejmować się tej czynności we własnym zakresie. Polecamy skorzystanie z usług specjalistów, którzy posiadają profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie w podobnych zabiegach.

Proponujemy usługę - prawnik na wyłączność, dzięki której mogą Państwo uzyskać doradcę dopasowanego do Państwa potrzeb! Nasza oferta obejmuje doradztwo w takich zakresach jak: prawo rodzinne i majątkowe, spadkowe, czy ubezpieczeń. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej! Zapraszamy serdecznie!

Oferujemy konsultacje i usługi z zakresu prawa spółek, prawa upadłościowego i naprawczego oraz prawa rodzinnego. Nasza kancelaria działa w Poznaniu od 12 lat. Pomagamy deweloperom podczas przeprowadzania transakcji oraz innych procesów prawnych dotyczących obrotu nieruchomościami. Świadczymy pomoc prawną poszkodowanym w wypadkach różnego rodzaju i prowadzimy ich sprawy odszkodowawcze. Oferujemy konsultacje w językach obcych, takich jak angielski, francuski czy niemiecki. Organizujemy szkolenia prawne dla biznesu.

Marie-Polyester to doświadczony producent systemów sanitarnych. Oferujemy Państwu toalety przenośne, stosowane w parkach narodowych, na stacjach benzynowych, podczas koncertów i innych wydarzeń odbywających się w terenie. Aby zapewnić naszym produktom trwałość, proponujemy Państwu środki do mycia i konserwacji, a także środki dezynfekujące i zapachowe. Dostępne są wersje z pisuarem i umywalką.