Regionalis

Regionalis.org.pl

Specjalnością działającej w branży od 2008 roku firmy Gureco są profesjonalne systemy przeciwpożarowe, przeznaczone przede wszystkim dla rozdzielni elektrycznych, serwerowni, księgozbiorów, archiwów czy galerii sztuki. W takich pomieszczeniach,w przypadku pojawienia się ognia użycie wody, piany czy pary wodnej byłoby niewskazane, a nawet tym bardziej szkodliwe. Proponujemy zatem gaszenie gazem, takim jak FM 200, Inergen, Novec 1230, a także specjalistyczne systemy Ansul przeznaczone dla gastronomii.

Świadczone przez kancelarię adwokat Maciej Sawiński usługi obejmują porady prawne, stałą obsługę, sporządzanie dokumentów, a także prowadzenie spraw cywilnych, spadkowych, gospodarczych, rodzinnych. Nasze specjalizacje to sprawy rozwodowe, o podział majątku, zadośćuczynienie. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze. Obszar naszej działalności to Kraków wraz z całą Małopolszczyzną. Mogą być Państwo pewni naszej etyki adwokackiej oraz działania w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.

Specjalnością mieszczącej się w Strzegomiu firmy Signia jest produkcja, montaż oraz import elementów kamieniarskich. Zajmujemy się dostarczaniem materiałów przeznaczonych zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i dużych Inwestorów. Znajdziecie u nas płyty granitowe, elewacyjne i chodnikowe, schody, parapety i wiele innych.

Radca prawny oferujący usługi na rzecz przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, a także klientów indywidualnych. Radca posiada bogate doświadczenie z zakresu porad prawnych. Podczas współpracy z nim mogą Państwo liczyć na precyzyjne porady i pełną pomoc prawną zarówno z zakresu prawa pracy jak i prawa administracyjnego. Zapraszamy do Bydgoszczy!

Utrata płynności finansowej często jest wynikiem błędnie prowadzonej polityki w firmie oraz niewłaściwych decyzji podejmowanych w dziedzinie rozwoju. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów oferuje kompleksowe wsparcie w procesach windykacji w Lublinie. Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach przedsądowych, jak i w procesach sądowych. Prowadzimy negocjacje zmierzające do polubownego rozstrzygnięcia w kwestiach zadłużeń, co jest istotne dla kondycji finansowej całego przedsiębiorstwa. Pełnimy rolę pełnomocnika.