Regionalis

Regionalis.org.pl

Radca prawny oferujący usługi na rzecz przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, a także klientów indywidualnych. Radca posiada bogate doświadczenie z zakresu porad prawnych. Podczas współpracy z nim mogą Państwo liczyć na precyzyjne porady i pełną pomoc prawną zarówno z zakresu prawa pracy jak i prawa administracyjnego. Zapraszamy do Bydgoszczy!

Utrata płynności finansowej często jest wynikiem błędnie prowadzonej polityki w firmie oraz niewłaściwych decyzji podejmowanych w dziedzinie rozwoju. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów oferuje kompleksowe wsparcie w procesach windykacji w Lublinie. Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach przedsądowych, jak i w procesach sądowych. Prowadzimy negocjacje zmierzające do polubownego rozstrzygnięcia w kwestiach zadłużeń, co jest istotne dla kondycji finansowej całego przedsiębiorstwa. Pełnimy rolę pełnomocnika.

Taki rodzaj prania zalecany jest dla ubrań tj. marynarki, spodnie garniturowe, płaszcze, kurtki puchowe czy okrycia wierzchnie skórzane. Nasza pralnia chemiczna w Toruniu oferuje czyszczenie przy użyciu specjalnych środków, które poradzą sobie z każdym rodzajem zabrudzonych tkanin. Obróbka, której poddajemy ciuchy nie deformuje ich fasonu oraz nie sprawi, że materiał się zbiega.

Nigdy w życiu nie byłeś w sytuacji, w której musiałeś zająć się organizacją pochówku kogoś z rodziny? Nasz zakład pogrzebowy z Krakowa we wszystkim Ci pomoże, wystarczy się z nami skontaktować. Odbierzemy ciało zmarłego i dokonamy jego kremacji. Jeśli zmarły chciał być pochowany w trumnie, to także odpowiednio przygotujemy ciało.

Zatrudniamy doświadczonych hydraulików, którzy sprawnie oczyszczą każdą rurę czy studzienkę. Usuwanie awarii wodno - kanalizacyjnych w naszym wykonaniu obejmuje m.in. udrażnianie rur, naprawę rozszczelnionych instalacji oraz montaż naprawionych bądź nowych zaworów, filtrów czy armatury sanitarnej lub pralek.

W Katowicach działa kancelaria adwokacka specjalizująca się w obsłudze klientów indywidualnych, a także firm. Reprezentujemy naszych klientów w procesach z dziedziny prawa handlowego, gospodarczego, administracyjnego. Bierzemy również udział w rozprawach karnych. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Naszym klientom oferujemy pomoc prawną w formie sporządzania dokumentacji, reprezentowania przed sądem oraz przygotowania materiałów dowodowych potrzebnych w postępowaniu. Adwokat od spraw rodzinnych wspiera osoby, które przygotowują się między innymi do rozwodu, pozwu o alimenty czy ubiegania się o zmianę trybu opieki nad dzieckiem.

Pracownicy naszego biura zajmują się sprawami gospodarczymi oraz cywilnymi, a także podatkowymi, rodzinnymi i spadkowymi. Kancelaria adwokacka w Szczecinie mieści się przy ulicy Kaszubskiej 66. Można się kontaktować zarówno poprzez wiadomość mailową, jak i telefonicznie. Zespół składa się także z radców prawnych.

Ta kancelaria radcowska obsługuje klientów indywidualnych mówiących w obcych językach. Podejmuje się prowadzenia spraw na terenie Poznania regulowanych przez prawo opiekuńcze. Świadczy pomoc w zakresie postępowania alimentacyjnego oraz rozwodowego, a także w przypadku podziału majątku lub władzy rodzicielskiej.