Regionalis

Regionalis.org.pl

Świadczymy profesjonalne usługi medyczne z zakresu stomatologii. Obejmują one także implanty, które dokładnie przygotowujemy w naszej pracowni w Warszawie. Ich wszczepienia dokonujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz pod okiem doświadczonych specjalistów. Współpraca z Kliniką Agnieszki Sicińskiej bez wątpienia okaże się owocna.

Każdy nowotwór jest dramatem zarówno pacjenta, jak i jego rodziny. Szpital onkologiczny, jaki prowadzimy w obrębie Europejskiego Centrum Zdrowia w Otwocku nieopodal Warszawy, to miejsce, w którym codziennie robimy co w naszej mocy by pomóc Państwu przetrwać ten trudny okres. Nasza działalność obejmuje między innymi takie schorzenia jak rak prostaty, piersi czy nerki. Oprócz tego zajmujemy się też między innymi bariatrią (pomoc przy kłopotach z nadwagą), urologią, radiologią czy kardioangiologią.

W naszym warszawskim gabinecie świadczone są usługi medyczne z zakresu zaburzeń układu dokrewnego. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem oraz leczeniem chorób takich jak niskorosłość i nadmierny wzrost, nadczynność i niedoczynność tarczycy, opóźnione i przedwczesne dojrzewanie płciowe oraz otyłość.

Orimed to nowoczesny sklep stomatologiczny, w którym znajdziecie Państwo najnowocześniejsze narzędzia i materiały jednorazowego użytku niezbędne w każdym gabinecie dentystycznym. Zamawiaj sprawdzone marki i ciesz się funkcjonalnością przez wiele zabiegów. Twoi pacjenci zasługują na najwyższą jakość obsługi, a Ty na przyrządy ułatwiające pracę. Oferujemy funkcjonalne endometry elektroniczne, które pozwolą Ci jeszcze głębiej zbadać wygląd kanałów korzeniowych, by móc skuteczniej przeprowadzać leczenie kanałowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty na turnusy odchudzające biura turystycznego Amitur z Warszawy. Polecamy wypoczynek w naszych ośrodkach w Karpatach. Oczywiście będzie to wypoczynek aktywny, obfitujący w ćwiczenia fizyczne dopasowane jednakże do możliwości uczestników. W połączeniu ze zdrową dietą efekt utraty kilogramów nie każe na siebie czekać zbyt długo. Skorzystasz z fachowych porad dietetyków, trenerów, psychologów. W czasie wolnym czekają wykłady na temat zdrowego odżywiania. Zacznij lepiej żyć!

Nikogo nie dziwi fakt oraz stwierdzenie, iż seniorzy wymagają szczególnej opieki oraz zainteresowania. Nie trudno w dzisiejszym świecie o poczucie zaniedbania oraz porzucenia. Nasz ośrodek opiekuńczy dla osób starszych w Łodzi wykazuje się największą troską nie tylko o potrzeby fizyczne, ale i psychiczne.

Ofertę naszej firmy stanowią wysokiej klasy urządzenia znajdujące zastosowanie w placówkach medycznych. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne ultrasonografy marki Samsung. Są to sprzęty o wysokiej skuteczności i precyzji pomiaru. Zajmujemy się również ich serwisowaniem (gwarancyjnym i pogwarancyjnym).

Liofilizacja żywności pozwala na zachowanie witamin i najważniejszych składników odżywczych, w jedzeniu które dostarcza producent. Kolagenu, który pochodzi z ryb i również jest poddawany procesowi zamrażania, używa się do wykonywania suplementów. Dodatek ten można kupić w formie tabletek albo proszku, który nadaje się do wsypania np. do koktajlu.

Zadaniem naszej placówki jest ochrona zdrowia najmłodszych. Jako poradnia immunologiczna dla dzieci zajmujemy się leczeniem pierwotnych i wtórnych zaburzeń odporności. Prowadzimy też profilaktykę zakażeń, np. poprzez szczepienia. Skorzystasz też u nas ze specjalistów z zakresu alergologii czy diabetologii.

Centrum stomatologii i medycyny estetycznej w Warszawie oferuje rentgen zębów. Wykonywane zdjęcia wykorzystywane są do badań diagnostycznych wad zgryzu, zabiegów chirurgicznych, leczenia kanałowego, zabiegów implantologicznych i nie tylko. Wszelkie świadczenia realizujemy po uprzednim okazaniu skierowania lekarskiego.

Czasami czas leci tak szybko, że nie wiemy kiedy sporadyczna czynność zażywania leków i proszków zmienia się w nałóg. Leczenie uzależnień od narkotyków to proces, który ma na celu ułatwić powrót do życia wolnego od nałogu. Kuracja, nad którą czuwa lekarz oraz psychoterapeuta dobierana jest indywidualnie.

Jeśli chodzi o choroby serca i krążenia wśród najmłodszych i młodzieży, ważna jest kosultacja z lekarzem, jakim jest kardiolog dziecięcy. Lekarz jest w stanie postawić diagnozę, oraz zaplanować terapię. Posiada również specjalistyczny sprzęt do wykonywania badań, oraz ma uprawnienia lekarza sportowego.