Regionalis

Regionalis.org.pl

Szereg zakończonych sukcesem inwestycji sprawia, że firma DŹWIG-MAR S.C. jest dynamicznie rozwijającym się graczem na rynku prac podnośnikowych. Nasza zaawansowana technologicznie flota samochodów marki Liebherr (LTM 1030, LTM 1090, LTM 1035 oraz wiele innych) pozwala na zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Ponadto oferujemy kompleksowe usługi transportowe, które obejmują również przewóz materiałów wielkogabarytowych. Sprawdź pełen katalog dostępnych pojazdów na naszej stronie internetowej.

Nasze przedsiębiorstwo może pochwalić się nie tylko długim i bogatym doświadczeniem, ale również profesjonalnym parkiem narzędziowym. Takie połączenie pozwala na rzetelne i bezpieczne wykonanie prac montażowych LPG. Oferowana przez firmę Eko-car instalacja gazowa jest wysokiej jakości, dzięki czemu doskonale spisuje się nawet podczas intensywnej eksploatacji. Oprócz tego zajmujemy się profesjonalnym serwisowaniem samochodów. Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowej warsztatu i sprawdzenia szczegółów oferty.

Liczysz na najwyższą jakość usług transportowych, które są bezpieczne i dostępne w niskich cenach? Wyślij paczki do Anglii dzięki usługom naszych ekspertów, którzy dzięki wieloletniej działalności doskonale wiedzą jak spełniać oczekiwania klientów. Każde zlecenie realizujemy szybko i dostarczamy przesyłki niezależnie od miejsca.

Działamy w zakresie serwisu i dostawy komponentów do części przenośników taśmowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. okładziny ceramiczne na bębny zwrotne i napędowe. Materiały te, wzmocnione gumą, pomagają zwiększyć tarcie, co ma znaczenie podczas uruchomienia przenośnika w warunkach trudnych (np. podczas śniegu lub deszczu).

Polecamy naszym klientom praktyczne i bardzo wytrzymałe nadstawki paletowe. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz na szkodliwe działanie wilgoci. Dodatkowo wyglądają one bardzo estetycznie, dzięki czemu można je ustawiać nie tylko na powierzchniach magazynowych, ale także w sklepach oraz w hurtowaniach. Polecamy również systemy transportowe, takie jak solidne wózki platformowe. Więcej informacji można uzyskać odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową.

Klienci z Sopotu, Gdyni, Chojnic czy Gdańska mogą liczyć u nas na kompleksowy przegląd i naprawę samochodów marki KIA i Skoda. Przeprowadzamy prace blacharskie, lakiernicze oraz inne - w ich czasie właściciele pojazdów mogą liczyć na samochody zastępcze. Dodatkowo, jako autoryzowany dealer tych producentów możemy zaoferować nowe modele z ostatnich roczników i przechodzone pojazdy w atrakcyjnych cenach.

Kompleksowy serwis, regeneracja za pomocą nowoczesnym narzędzi, a także doradztwo i pomoc - to oferta firmy Eltronic z pomorskiej Rumii. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w regeneracji filtrów DPF/FAP w samochodach osobowych, dostawczych, a także w busach, ciężarowych i wielu innych. Proces czyszczenia jest szybki i bezpieczny.