Regionalis

Regionalis.org.pl

Szereg zakończonych sukcesem inwestycji sprawia, że firma DŹWIG-MAR S.C. jest dynamicznie rozwijającym się graczem na rynku prac podnośnikowych. Nasza zaawansowana technologicznie flota samochodów marki Liebherr (LTM 1030, LTM 1090, LTM 1035 oraz wiele innych) pozwala na zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Ponadto oferujemy kompleksowe usługi transportowe, które obejmują również przewóz materiałów wielkogabarytowych. Sprawdź pełen katalog dostępnych pojazdów na naszej stronie internetowej.

Nasze przedsiębiorstwo może pochwalić się nie tylko długim i bogatym doświadczeniem, ale również profesjonalnym parkiem narzędziowym. Takie połączenie pozwala na rzetelne i bezpieczne wykonanie prac montażowych LPG. Oferowana przez firmę Eko-car instalacja gazowa jest wysokiej jakości, dzięki czemu doskonale spisuje się nawet podczas intensywnej eksploatacji. Oprócz tego zajmujemy się profesjonalnym serwisowaniem samochodów. Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowej warsztatu i sprawdzenia szczegółów oferty.

Do naszego warsztatu możesz zgłosić się w wypadku gdy Twój samochód uległ awarii. Specjaliści z AUTO-RAF - Rafał Zając od lat wymieniają skrzynie biegów dla Klientów z Bytomia Odrzańskiego i okolic. Oferujemy kompleksową diagnostykę zepsutych systemów, remont modeli manualnych oraz sprzedaż sprawnie działających urządzeń. Posiadamy szeroki asortyment oryginalnych części zamiennych, dlatego można nam zlecić także fachową naprawę podzespołów. W firmie znajdziesz również sprzęt do profesjonalnej obróbki metali.

Liczysz na najwyższą jakość usług transportowych, które są bezpieczne i dostępne w niskich cenach? Wyślij paczki do Anglii dzięki usługom naszych ekspertów, którzy dzięki wieloletniej działalności doskonale wiedzą jak spełniać oczekiwania klientów. Każde zlecenie realizujemy szybko i dostarczamy przesyłki niezależnie od miejsca.

Jeżeli posiadają Państwo uszkodzony lub rozbity samochód, który jest niezdolny do jazdy, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy - zajmujemy się odbiorem oraz kasacją pojazdów na terenie województwa pomorskiego, proponując naszym Klientom fachowe usługi na wysokim poziomie. Samochody odbieramy własną lawetą. Nasze usługi są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się pozbyć problemu, jednocześnie na nim zarabiając. Oferujemy korzystne ceny.

W ramach naszego asortymentu znajdziecie Państwo podnośniki nożycowe, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach czy też zakładach produkcyjnych. Gwarantujemy ich wytrzymałość i szerokie zastosowanie. Zapraszamy do wynajmu oferowanych maszyn. Szczegóły przedstawiamy na naszej stronie internetowej.

Działamy w zakresie serwisu i dostawy komponentów do części przenośników taśmowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. okładziny ceramiczne na bębny zwrotne i napędowe. Materiały te, wzmocnione gumą, pomagają zwiększyć tarcie, co ma znaczenie podczas uruchomienia przenośnika w warunkach trudnych (np. podczas śniegu lub deszczu).

Polecamy naszym klientom praktyczne i bardzo wytrzymałe nadstawki paletowe. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz na szkodliwe działanie wilgoci. Dodatkowo wyglądają one bardzo estetycznie, dzięki czemu można je ustawiać nie tylko na powierzchniach magazynowych, ale także w sklepach oraz w hurtowaniach. Polecamy również systemy transportowe, takie jak solidne wózki platformowe. Więcej informacji można uzyskać odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową.

Nasza firma to wypożyczalnia aut w Warszawie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient czuł się komfortowo i dojechał w wyznaczone miejsce w doskonałych warunkach. Oferujemy wynajem samochodów różnych marek i typów - od kompaktowych po kombi, również w wersjach z automatyczną skrzynią biegów. Zapraszamy!

Dowozimy bezpiecznie naszych klientów udających się na wycieczki czy mieszkających na stałe u zachodnich sąsiadów. Busy do Niemiec z Lublina kursują regularnie przez Kraków, Katowice czy Opole. Jeśli szukasz środka transportu, który dowiezie Cię bezpośrednio od drzwi do drzwi, skontaktuj się z nami.

Wiedza i doświadczenie na rynku motoryzacyjnym umożliwiają nam pomoc i naprawę praktycznie każdej usterki. W naszej ofercie można znaleźć części MAN, takie jak elementy zawieszenia, oświetlenie, układ kierowniczy, a także napędowy oraz hamulcowy. Klientom oferujemy również chłodnice oraz linki zmiany biegów do autobusów.

Klienci z Sopotu, Gdyni, Chojnic czy Gdańska mogą liczyć u nas na kompleksowy przegląd i naprawę samochodów marki KIA i Skoda. Przeprowadzamy prace blacharskie, lakiernicze oraz inne - w ich czasie właściciele pojazdów mogą liczyć na samochody zastępcze. Dodatkowo, jako autoryzowany dealer tych producentów możemy zaoferować nowe modele z ostatnich roczników i przechodzone pojazdy w atrakcyjnych cenach.